CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Kariera

Tester oprogramowania

Twórca i dostawca systemu CRM7 - rozwiązania klasy CRM z powodzeniem wdrożonego w największych polskich firmach poszukuje osoby na stanowisko Testera Oprogramowania (praca w Poznaniu).

Zadania:

  • Odtwarzanie błędów zgłaszanych przez klienta

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych aplikacji CRM7.

  • Współpraca z programistami oraz odbiorcami końcowymi oprogramowania

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej.

  • Administrowanie i zarządzanie CRM7 w zakresie wdrożeniowym u aktualnych klientów.

  • Udział w dedykowanych projektach/wdrożeniach informatycznych.

  • Sugerowanie rozwiązań i koncepcji projektowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (profil informatyczny lub techniczny)

  • Umiejętność pracy w zespole, jak i indywidualnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność,

  • Praca w pełnym wymiarze godzin od pon. do pt w biurze w Poznaniu.

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw systemu Linux i bazy dany MySQL,

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji biznesowych,

  • Doświadczenie we wdrożeniach aplikacji biznesowych (Web),

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji w zakresie automatyzacji testów,

  • Doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów i zarządzania zgłoszeniami np. JIRA

Zainteresowany?

Wypełnij ANKIETĘ rekrutacyjną oraz wyślij swoje CV na adres: kontakt@more7.pl

UWAGA! Oferty pracy zdalnej NIE BĘDĄ brane pod uwagę.

Zobacz więcej

Nasi klienci

Wyślij zapytanie

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM