CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Kariera

Tester oprogramowania

Twórca i dostawca systemu CRM7 - rozwiązania klasy CRM z powodzeniem wdrożonego w największych polskich firmach poszukuje osoby na stanowisko Testera Oprogramowania. Praca w Poznaniu.

Wypełnij ANKIETĘ rekrutacyjną.

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych aplikacji CRM7;
  • Współpraca z programistami oraz odbiorcami końcowymi oprogramowania;
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej;
  • Wsparcie procesu zapewnienia jakości oraz tworzenie wzorówe i standardów w zakresie testów automatycznych;
  • Udział w dedykowanych projektach/wdrożeniach informatycznych.

Oferujemy:

  • Pełnoetatową, ciekawą i stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurze w centrum Poznania;
  • Pizza-day i inne eventy integracyjne.

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność;
  • Podstawowa znajomośc systemu Linux.

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw bazy dany MySQL;
  • Doświadczenie w testowaniu webowych aplikacji biznesowych;
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji w zakresie automatyzacji testów;
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów.

Zainteresowany?

Koniecznie wypełnij ANKIETĘ rekrutacyjną!

UWAGA! Oferty pracy zdalnej NIE BĘDĄ brane pod uwagę.

Zobacz więcej

Nasi klienci

Wyślij zapytanie

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM