CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

Raben Polska

Raben działa w Polsce od 1991 roku. Funkcjonująca do wielu lat stabilna sieć terminali Raben Polska, w których zatrudnionych jest ponad 3400 Pracowników, ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek na terenie kraju.

raben6
 

Od 2002 roku Grupa Raben korzysta z usług realizowanych przez more7 Polska Sp. z o.o. w obszarze rozwiązań sytemu Zarządzania Relacjami z Klientem CRM7 .

Modułowość aplikacji CRM7 oraz duża elastyczność i fachowa wiedza konsultantów i programistów firmy more7 umożliwiły nam osiągnięcie wspólnie postawionego celu, jakim było stworzenie aplikacji do zarządzania relacjami z naszymi klientami indywidualnie dostosowanej do naszych specyficznych potrzeb.

Polecamy firmę more7 jako sprawdzonego i rzetelnego partnera potrafiącego tworzyć systemy dostosowane przede wszystkim do indywidualnych potrzeb odbiorców.

more7 Polska Sp. z o.o. świadczy w naszej firmie usługi doradztwa i fachowej pomocy w rozwiązaniu za pomocą systemu CRM7 pojawiających się problemów zarządzania procesem sprzedaży. Projekty zrealizowane przez more7 Polska na rzecz Grupy Raben spełniają nasze oczekiwania.

Na wysoką ocenę zasługuje bieżąca współpraca z pracownikami firmy, którzy charakteryzują się profesjonalizmem i odpowiedzialnością, są w pełni zaangażowani, rozumieją nasze potrzeby i elastycznie się do nich dostosowują.

W oparciu o te doświadczenia możemy polecić firmę more7 Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę w obszarze rozwiązań systemu Zarządzania Relacjami z Klientami CRM7.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: