CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Nagrody i wyróżnienia

CRM7 w Grupie Raben wśród "10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce"

Od czerwca 2012 roku jesteśmy wykonawcą jednego z „10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce”! Tytuł ten uzyskaliśmy za wdrożenie CRM7 w Grupie Raben w zestawieniu przygotowanym przez znany polski portal poświęcony zagadnieniom IT w biznesie - decyzje-it.pl. Jest to publikacja prezentująca 10 najbardziej znaczących i spektakularnych wdrożeń systemów CRM w polskich przedsiębiorstwach. Wyboru laureatów dokonali użytkownicy portalu, oddając głosy w maju 2012 roku.

najciekawsze wdroenie

Zgłoszone przypadki wdrożeń musiały mieć miejsce w przeciągu ostatnich 2 lat. Ponadto wdrożenie musiało obejmować jeden lub kilka z następujących obszarów zarządzania relacjami z klientami: zarządzania kampaniami, kontaktami i klientami, szansami sprzedaży, produktami, ofertami handlowymi, serwisem, call center i obsługą klientów, korespondencją elektroniczną, workflow, dokumentacją, repozytorium wiedzy, replikacją i synchronizacją danych, raportowaniem i analizami. Ostatnim warunkiem był fakt, że wdrożenie musiało być zintegrowane z jedną lub wieloma innymi aplikacjami informatycznymi, takimi jak: ERP, Business Intelligence (BI) lub zarządzaniem wynikami przedsiębiorstwa (EPM), call center i obsługą klienta, zarządzaniem dokumentacją (DMS), workflow itp.

Raport skupia się na celach wdrożenia w poszczególnych przedsiębiorstwach, przebiegu implementacji i infrastrukturze panującej w firmie przed wdrożeniem systemu CRM. Materiał poparty jest także wypowiedziami przedstawicieli firm, w których odbywało się wdrożenie. Każdy z opisanych case study to cenna wiedza dla przedstawicieli organizacji, które zamierzają wdrożyć system do zarządzania relacjami z klientem. Ponieważ dokument przedstawia wyłącznie przykłady najlepiej zorganizowanych i przeprowadzonych w Polsce wdrożeń, które zakończyły się sukcesem, są to z pewnością działania, które warto powielać w ramach własnej firmy. Pełny dokument można pobrać za darmo ze strony: decyzje-it.pl/strefa-pobran/analizy-i-raporty

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: