CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Archiwalne wydarzenia

Weź CRM7 w leasing!

Współpraca more7 Polska Sp. z o. o. ze spółką leasingową ORIX Polska S. A. zaowocowała pojawieniem się na polski rynku IT nowej alternatywy finansowania oprogramowania CRM7.

Obecnie każda firma zainteresowana wdrożeniem zintegrowanego systemu do zarządzania relacjami z Klientami - CRM7, może skorzystać z dogodnej pożyczki udzielanej przez ORIX Polska S. A.. Pożyczka opracowana została z myślą o finansowaniu nie tylko sprzętu IT ale także licencji i kosztów związanych z wdrożeniem oprogramowania. W kwestii Klienta pozostaje wybór zakresu pożyczki – może ona obejmować wszystkie trzy wymienione elementy, jak również ograniczyć się tylko do jednego np. licencji czy wdrożenia.

Korzyści dla Klienta

Dzięki takiej możliwości finansowania systemu CRM7, Klienci chcący polepszyć  swoje relacje z Klientami, a także sprawniej zarządzać procesami wewnątrz firmy, mogą także rozłożyć koszty związane z wdrożeniem oprogramowania w czasie.

Zaletą pożyczki w porównaniu do leasingu jest możliwość finansowania kosztów oprogramowania oraz jego wdrożenia - których polskie prawo zabrania leasingować - oraz amortyzacja oprogramowania na poziomie 50% rocznie. Ponadto Klient od samego początku jest właścicielem całego oprogramowania. Oferowane przez ORIX Polska S. A. pożyczka na system CRM7 jest alternatywą wobec kredytu inwestycyjnego. Główną różnicą jest znacznie mniejsza ilość wymaganych przez  ORIX Polska S. A. dokumentów i zabezpieczeń. Sprowadza się to głównie do zabezpieczenia w postaci weksla in blanco wystawionego przez Klienta na równowartość zaciągniętej pożyczki.

Jak to działa?

Pożyczka jest udzielana na wartość netto oprogramowania. Klient wpłaca wyłącznie VAT wynikający z zakupu oprogramowania oraz opłatę manipulacyjną w wysokości 1% wartości oprogramowania. Oczywiście, jeśli Klient wyrazi taką wolę, może dokonać wpłaty własnej w dowolnej wartości, co bezpośrednio przełoży się na niższy koszt całkowity pożyczki.

W przypadku wyboru przez Klienta tego rodzaju płatności, faktura za system CRM7 jest wystawiana przez more7 Polska bezpośrednio na Klienta, jednak to ORIX Polska S. A. uiszcza opłaty, a Klient rozpoczyna spłatę zobowiązania wobec pożyczkodawcy. Standardowo pożyczka na oprogramowanie będzie udzielana od kwoty 20,000 PLN na okres od 6 – 60 miesięcy.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: