CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM7 - najczęściej zadawane pytania

Czy współdzielenie danych jest bezpieczne?

Nieodzownym elementem systemu CRM jest współdzielenie danych z bazy. Funkcja ma za zadanie poprawić komunikację, a tym samym podnieść relacje z klientami. Pozostaje kwestia bezpieczeństwa w zakresie poufnych informacji i dostępu do nich...

Wielu przedsiębiorców zadaje pytanie odnośnie dostępu do bazy danych w systemie. Zapisywane są tam nie tylko informacje dotyczące klientów i zamówień, ale także dokumentacja, korespondencja oraz różne materiały obejmujące zachodzące procesy w firmie. Wychodząc naprzeciw zapytaniom informujemy, że system CRM7 ma wbudowany panel administracyjny, dzięki któremu można kontrolować udostępnianie informacji współpracownikom.

Tylko administrator firmy, może nadawać uprawnienia dostępu do działów konkretnym użytkownikom. System nie powiadamia użytkownika, że ma zablokowany dostęp do określonych danych. Dzięki takiemu zastosowaniu, można w jednym systemie przechowywać wszystkie dane, ale wgląd posiadać będzie tylko administrator. Bezpieczeństwo przechowywania danych w chmurze, jest regulowane poprzez zastosowanie najnowszych technik szyfrujących.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: