CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Korporacje

Remondis korzysta z systemu CRM7

REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. od ponad 10 lat zajmuje się zbiórką, odzyskiem oraz recyklingiem zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. W Polsce jest liderem w zakresie gospodarowania odpadami, recyklingu oraz utrzymanie czystości.

remondis5
 

Grupa REMONDIS jako priorytety swoich działań uznaje: zadowolenie klientów, niezawodność, elastyczność, ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo i wydajność. Podczas wyboru kierowano się 2 głównymi kryteriami: łatwością sporządzania ofert oraz spójnością danych.Aby wspierać i ulepszać powyższe formy działalności, przedsiębiorstwo REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. zdecydowało się na wdrożenie systemu do zarządzania relacjami z klientami.

Po pierwsze szukano systemu wyposażonego w mechanizmy pozwalające na generowanie i archiwizowanie ofert kierowanych do klientów. Poza tym warunkiem było efektywne zarządzanie danymi związanymi z pojemnikami na odpady, m.in. terminami ich wymiany. Spośród produktów, które spełniły powyższe kryteria, wybrano system CRM7 firmy more7 Polska.

Wdrożony system został dostosowany do potrzeb głównie dwóch działów – Handlowego oraz Logistyki. Dostępne funkcjonalności umożliwiają łatwiejszy i szybszy wgląd w historię kontaktów z klientem, efektywniejszą obsługę dotychczasowych kontrahentów oraz pozyskiwanie kolejnych. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkowników systemu CRM7 w REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. są automatycznie generowane raporty, które pozwalają na analizę uzyskanych wyników oraz przygotowywanie czytelnych sprawozdań w formie tekstowej lub graficznej.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: