CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Nagrody i wyróżnienia

more7 Polska - Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012 w kategorii CRM

Ponownie uzyskaliśmy tytuł "Najlepszy dostawca IT dla przemysłu w kategorii CRM – producent/dostawca w Polsce"tym samym powtórzyliśmy sukces z 2007 roku. Tytuł przyznano nam w konkursie organizowanym przez MSI Polska - portal branżowy oraz wydawcę czasopism o tematyce IT w przemyśle.

MSI pomniejszone

 

Organizatorzy konkursu postanowili oprzeć koncepcję wyboru najlepszych dostawców IT na opiniach klientów, czyli bezpośrednich użytkowników wdrażanych rozwiązań. Plebiscyt jest odpowiedzią na duże zainteresowanie kwestią  kryteriów wyboru dostawcy oraz warunków współpracy między dostawcami a odbiorcami narzędzi informatycznych, które wspierają prowadzenie działalności w sektorze przemysłowym. Dostawcę systemu oraz usług  IT oceniano pod kątem:

  • dopasowywania oferty do potrzeb,
  • jakości oferowanych usług,
  • stosunku jakości usług do ceny,
  • doradztwa,
  • współpracy na etapie wdrażania i świadczenia usług,
  • obsługi w czasie trwania gwarancji,
  • szkolenia użytkowników,
  • rozwoju oferty zgodnie z potrzebami użytkowników.

W kategorii CRM uzyskalismy najwyższe noty od użytkowników naszego systemu, tym samym zapewniliśmy sobie zwycięstwo w prestiżowym plebiscycie.

 

 

Nagroda jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ przyznają ją nam bezpośrednio nasi klienci, którzy doceniają nas za elastyczność, szybkość reakcji i zaangażowanie. Osiągnęliśmy to dzięki naszemu systemowi do zarządzania relacjami z klientem CRM7. Tytuł najlepszego producenta CRM to najlepszy dowód na to, że nasza ciągła praca nad udoskonalaniem CRM7 przynosi dobre efekty i nie zamierzamy zbaczać z tej ścieżki. – mówił Tomasz Karbowski, Dyrektor Zarządzający more7 Polska podczas ceremonii wręczenia nagród w czasie targów Automaticon w Warszawie 20.03.

Poza dwukrotnie nadanymi tytułami przez redakcję MSI, mamy na swoim koncie tytuły jednego z 10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce za wdrożenie CRM7 w Grupie Raben (2012) oraz Najlepszy linuksowy produkt roku – wdrożenie (2003).


Galeria

Wręczenie dyplomów MSI 2012

Dyplomy laureatom konkursu wręczał Michael Majchrzak, prezes wydawnictwa TMI Holdings, organizatora konkursu MSI Polska.

Wręczenie dyplomów MSI 2012

Redakcja MSI Polska zorganizowała uroczystą galę wręczenia dyplomów 20 marca 2013 r., podczas targów AUTOMATICON w Warszawie. Laureaci rywalizowali ze sobą łącznie w 11 kategoriach. W kategorii CRM zwycięstwo wywalczyło sobie more7 Polska.

Wręczenie dyplomów MSI 2012

"Tytuł najlepszego producenta CRM to najlepszy dowód na to, że nasza ciągła praca nad udoskonalaniem CRM7 przynosi dobre efekty i nie zamierzamy zbaczać z tej ścieżki." – mówił Tomasz Karbowski, Dyrektor Zarządzający more7, podczas odbierania dyplomu.

Wręczenie dyplomów MSI 2012

more7 Polska już po raz drugi zostało laureatem konkursu organizowanego przez MSI Polska. Pierwszy raz zdobyliśmy tytuł "Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu" w 2007 roku.

Wręczenie dyplomów MSI 2012

Poza dwukrotnie nadanymi tytułami przez redakcję MSI, mamy na swoim koncie tytuły jednego z 10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce za wdrożenie CRM7 w Grupie Raben (2012) oraz Najlepszy linuksowy produkt roku – wdrożenie (2003)

 

Nagrodzone wdrożenie z branży przemysłowej - CRM7 w Grupie Raben

 

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: