CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM7 - najczęściej zadawane pytania

CRM7 dla średnich i dużych firm

Watro inwestować w system informatyczny, który pozwoli na sprawne zarządzanie firmą. Kontrola nad działalnością jest tak samo ważna jak pomysł na biznes! Brak uporządkowanych danych może doprowadzić nie tylko do pogorszenia się relacji z klientami, ale także do dezintegracji pracy.

Pozyskanie i obsługa klienta

Moduły umożliwiające automatyczne generowanie dokumentów i wysyłkę ich do grupy odbiorców automatyzują działania. Segregacja danych pozwala na adresowanie korespondencji z ofertami do potencjalnych klientów. Zanika ryzyko słania ofert do klientów, którzy nie będą nią zainteresowani, a realizowane plany marketingowe staną się lepiej ukierunkowane.
Dzięki współdzieleniu danych i udostępnianiu najważniejszych informacji, komunikacja w firmie będzie znacznie usprawniona. Tym samym poprawi się jakość obsługi klienta, co może zaowocować długotrwałą współpracą.

Zarządzanie sprzedażą i finansami

System CRM7 wyposażony jest w moduł raportowania. Dzięki tej funkcji, można kontrolować wszelkie procesy sprzedażowe zachodzące w firmie. Podgląd na przepływ potencjalnego klienta poprzez poszczególne fazy sprzedaży pozwala na planowanie przyszłej strategii finansowej przedsiębiorstwa.
Kontrola zachodzi również w przypadku rozliczeń z kontrahentami, dzięki zastosowaniu modułów Home Banking oraz Windykacji. Pierwszy segment rejestruje wpłaty od klientów. Natomiast jeśli okres płatności mija, a rozliczenie nie następuje, opcja windykacji umożliwi nadzór nad długiem. Obie funkcjonalności wspierane są poprzez system faktur i powiadomień.

Kontrola przedsiębiorstwa

 Manager zarządza wieloma pracownikami, planując im zadania. Poprzez system CRM ma on możliwość zdalnej delegacji zadań i planowania czasu pracy. Wspomaganie się opcją zarządzania projektami, może oceniać postęp prac i skuteczność koncepcji. Funkcjonalności systemu pozwolą również na koordynowanie szkoleniami, wydarzeniami, a także procesem rekrutacyjnym w firmie.

 

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: