CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Zdobywcy Certyfikatu

DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o. o. to spółka "matka" grupy spółek świadczących usługi outsourcingowe w zakresie pralnictwa, utrzymania czystości, ochrony osób i mienia oraz gastronomii. Grupa DGP jest jednym z liderów na rynku usług outsourcingowych w Polsce. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, silnemu zapleczu finansowemu oraz obecności na terenie całego kraju DGP jest w stanie sprostać największym wyzwaniom rynku.

Certyfikat Dozorbud

Profil działalności:

Grupa DGP świadczy szeroki zakres usług. Zgodnie z filozofią outsourcingu odciążamy przedsiębiorstwa i instytucje od obowiązków, które możemy wykonać lepiej i taniej. W naszej działalności koncentrujemy się na czterech podstawowych obszarach. Są to usługi porządkowo-czystościowe, rental i usługi pralnicze, usługi ochrony oraz usługi gastronomiczne. Działalność w tych obszarach prowadzimy poprzez należące do grupy kapitałowej wyspecjalizowane spółki.

Zakres usług oferowanych przez poszczególne spółki Grupy DGP:

  • DGP Laundry Partner to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowych usługach pralniczych oraz wynajmie bielizny plaskiej, fasonowej oraz odzieży roboczej. Posiadamy pralnie z nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantującym najwyższą jakośc prania.
  • DGP Clean Partner to spółka świadcząca usługi utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz w ich najbliższym otoczeniu. Firma świadczy również usługi projektowania terenów zielonych oraz wspiera przedsiębiorców poprzez prowadzenie szkoleń i usług doradztwa.
  • DGP Security Partner została stworzona z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Oferujemy w tej dziedzinie kompleksowe usługi: ochronę osób i mienia, monitorowanie obiektów oraz konwojowanie środków pieniężnych.
  • DGP Catering Partner spółka oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu usług gastronomicznych. Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie żyienia na terenie całego kraju przejmując cały proces produkcji i dostarczania posiłków.

Misja:

DGP pomaga polskim przedsiębiorcom stworzyć możliwie najefektywniejszy model biznesowy. Wspomagamy naszą wiedzą, proponujemy nowe rozwiązania, które mają na celu poprawę zarządzania i ograniczenie koszów. Nasi Klienci ze spokojem mogą zająć się kluczowymi zadaniami powierzając profesjonalistom obszary, które nie dotyczą głównego profilu ich działalności. Stale śledzimy najnowsze trendy technologiczne i logistyczne, które następnie wdrażamy u nas. System szkoleń oraz wewnętrznych audytów pozwala nam na konsekwentne podnoszenie poziomu świadczonych usług. Nawiązanie z nami współpracy to inwestycja w nowoczesność, jakość oraz odpowiedzialność.

Strona www:

www.grupadgp.pl

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: