CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

Agencja Pracy Tymczasowej Timework

Timework Sp. z o.o. s.k. jest agencją pracy tymczasowej, specjalizującą się w elastycznych rozwiązaniach na rynku pracy. Firma oferuje szerokie usługi z zakresu pozyskiwania pracowników oraz optymalizacji kosztów w strukturach personalnych i administracyjnych.

timeworkwhite.jpg
 

Od kilku lat nasze działania usprawnia systemowo firma more7 Polska Sp. z o.o. i działający w naszej firmie system CRM7. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom aplikacji jakość obsługi Klienta oraz świadczonych przez nas usług znacząco wzrosła, a przepływ informacji wewnątrz firmy przebiega szybciej i bez zakłóceń.Ergonomia i zwiększona użyteczność CRM7 Pro umożliwiają nam szybsze osiągnięcie celu, jakim jest efektywna obsługa Klientów i zaspokojenie ich indywidualnych potrzeb.

Dotychczasowa pomyślnie układająca się współpraca oraz jakość usług oferowanych przez more7 Polska, skłoniły nas do przejścia na ulepszoną wersję użytkowanego systemu – CRM7 Pro.

Konkurencyjny i wymagający rynek, na którym działamy, wymusza na nas skuteczne zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi nabywcami usług Timework.

Wersję PRO systemu CRM7 możemy polecić organizacjom otwartym na innowacje oraz oczekującym usprawnienia procesu zarządzania strategiczną wiedzą i komunikacją z Klientem.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: