CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

Comarch S.A.

Comarch jest globalnym producentem rozwiązań informatycznych. Jako międzynarodowy integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki. Comarch specjalizuje się m.in. w systemach obsługi klientów, ERP, systemach CRM oraz BI.

comarch
 

Comarch jest globalnym producentem rozwiązań informatycznych. Jako międzynarodowy integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych, dostarczamy rozwiązania dla najważniejszych działów gospodarki.

Do rozbudowanej sieci naszych partnerów należy poznańska firma more7 Polska Sp. z o.o., która realizuje kontrakty z firmą Comarch jako podwykonawca, oferując swój autorski produkt CRM7. Wraz z rozwiązaniami firmy Comarch tworzy on w przedsiębiorstwach zintegrowaną platformę informatyczną i zapewnia stały przepływ danych pomiędzy systemami.Elastyczność aplikacji CRM7 zapewnia pełną integrację z naszymi systemami księgowo-magazynowymi, takimi jak Comarch Egeria, CDN XL czy Comarch Opt!ma.

More7 Polska świadczy także usługi wsparcia technicznego, związane z dalszym podwykonawstwem lub rozwojem CRM7.

Z uwagi na profesjonalizm prezentowany przez zespół more7 Polska oraz wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie integracji systemów informatycznych, jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani współpracą w zakresie wspólnych wdrożeń.

Zobacz równiez:


 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: