CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

GETIN Leasing

Firma GETIN Leasing posiada wieloletnie doświadczenie w branży leasingowej, co sprawia, że potrafi idealnie dopasować usługi do potrzeb Klientów. Firma oferuje proste i szybkie sposoby na pozyskanie samochodu firmowego, sprzętu medycznego oraz innych środków trwałych.

Getin leasing3
 

Niniejszym chcemy potwierdzić profesjonalny sposób, z jakim firma more7 Polska Sp. z o.o. zrealizowała wdrożenie systemu CRM7 w naszej firmie.

Pracownicy firmy okazali się wysokiej klasy specjalistami otwartymi na nowe pomysły i zdolni wykonać projekt wymagający dużej odporności na stres. Posiadali znaczący zasób wiedzy technicznej i kompetencje pozwalające na swobodną realizację zadań projektu.

Po przeprowadzonej analizie projektu i zadań do wykonania, natychmiast przystąpiono do opracowania harmonogramu zadań i ich realizacji. Poszczególne etapy projektu zostały wykonane i przetestowane zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem.

Wdrożenie całego projektu zakończyło się sukcesem z zachowaniem założonego harmonogramu czasowego oraz budżetu projektowego.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: