CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

JAS FBG S.A.

JAS-FBG S.A. to firma świadcząca usługi w zakresie czynności logistycznych oraz rozwiązań w zakresie transportu. Poza tym zajmuje oferuje także profesjonalne doradztwo i obsługę w zakresie eksportu i importu towarów, w tym zgłoszeń Intrastat.

 

jasfbglogo
 

JAS-FBG S.A. to operator logistyczny, zapewniający kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej oraz dystrybucję przesyłek drobnicowych na terenie Europy. Biorąc pod uwagę skalę naszej działalności oraz szereg wyzwań związanych z identyfikacją naszych kontrahentów i ich potrzeb, doszliśmy do wniosku, iż nie stać nas na brak systemu CRM. Przeprowadzona wedle określonych kryteriów analiza zebranych ofert, skłoniła nas do zainwestowania w system CRM7 firmy more7 Polska.

Podstawowym wymogiem systemu, stanowiącym równocześnie barierę dla wielu firm oferujących oprogramowanie typu CRM, była w przypadku JAS-FBG S.A. ilość stanowisk. System musiał objąć ponad dwustu użytkowników, zlokalizowanych zarówno w centrali, jak i we wszystkich działach operacyjnych na terenie całej Polski. Poszukiwano także systemu dostosowanego do specyficznych potrzeb firmy spedycyjnej, które pozwoliłoby na wykorzystanie posiadanego zasobu informacji o klientach oraz umożliwiłoby prowadzenie skuteczniejszych działań handlowych i lepszej obsługi.

Wdrożony system składa się z kilkunastu niezależnych modułów funkcjonalnych. Specjalnie na potrzeby branży spedycyjnej zrealizowane zostały wyspecjalizowane moduły pozwalające na zapisywanie Potrzeb (zapytań) klientów, dotyczących przewozu przesyłek. Wdrożenie w firmie JAS-FBG wymagało także ze strony zespołu more7 Polska integracji systemu z istniejącymi aplikacjami finansowo–księgowymi. Wszystkie założone cele zostały zrealizowane. Dodatkowym atutem wdrożonego CRM7 był brak opłat licencyjnych, dzięki czemu cena wdrożenia okazała się niższa o ok. 80% w porównaniu do innych, komercyjnych rozwiązań na rynku.

Biorąc pod uwagę  nasze dotychczasowe doświadczenia w zakresie użytkowania systemu, jak i całej procedury wdrożeniowej, możemy polecić system informatyczny firmy more7 Polska jako wysoce profesjonalną pomoc w prowadzeniu biznesu, szczególnie w specyficznej branży, jaką reprezentujemy.

Zobacz również:


 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: