CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

JMK Sp. z o.o.

Firma JMK Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się dystrybucją ogumienia i felg. W chwili obecnej jest jednym z największych sprzedawców tego asortymentu w kraju.

JMK3
 

Uprzejmie informujemy, że spółka more7 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu wykonuje na rzecz firmy JMK Sp. z o.o. z siedzibą w Wolsztynie usługi w zakresie doradztwa i wdrożenia dedykowanego systemu CRM7 z funkcjami mobilnego handlowca.

Wdrożenie CRM7 pozwoliło zintegrować rozproszone oddziały naszej firmy usprawniając przepływ informacji między oddziałami oraz planowanie polityki sprzedaży i jej kontrolowanie.System CRM7 pozwala nam w chwili obecnej skutecznie zarządzać bazami danych naszych aktualnych i potencjalnych klientów. Handlowcy JMK zastali wyposażeni w przenośne urządzenia komunikacyjne typu PDA i korzystają z mobilnej wersji CRM7, co zdecydowanie przyspiesza proces wymiany informacji i wspomaga ich codzienną pracę.

Terminowość, zaangażowanie i wysokie kompetencje pracowników, a przed wszystkim wyczulenie na indywidualne potrzeby naszej firmy są godne polecenia.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: