CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu jest prestiżową uczelnią, która, prowadząc badania naukowe, istotnie wzbogaca wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych i pokrewnych, a przez kształcenie studentów - przygotowuje na najwyższym poziomie kadry zdolne skutecznie sprostać wyzwaniom współczesnej gospodarki w kraju i za granicą.

uniwekonom2
 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu chce potwierdzić profesjonalne podejście firmy more7 Polska sp. z o.o. oraz podziękować jej za rzetelne przygotowanie zajęć dydaktycznych na terenie uczelni.

Zajęcia  zostały bardzo dobrze dopasowane do programu edukacyjnego obowiązujący w Katedrze Logistyki i Transportu, jednocześnie wzbogacając  go o nowe, interesujące aspekty i ciekawe przykłady.Wykład przeprowadzony przez pracowników firmy miał miejsce dnia 25 kwietnia 2012r. i dotyczył kwestii systemów CRM rozumianych jako panaceum na problem migracji wiedzy w branży spedycyjnej. Duży zasób informacji oraz doświadczenie osoby wykładającej pozwoliły na rozszerzenie tematu o możliwości przyszłego użytkowania uzyskanych danych, które mogą służyć oddziałom wyższego szczebla do lokalizowania celów oraz wykorzystywania szans w biznesie.  Case study na podstawie danych jednego z klientów firmy pokazał praktyczne zastosowanie omawianych systemów w aktualnych warunkach rynkowych.

 

Zobacz również:

 

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: