CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

MŚP

Metrum Cryoflex przeszło na CRM7 Pro

Metrum Cryoflex to producent sprzętu do krioterapii stosowanej w chirurgii i rehabilitacji. Kilkunastoletnie doświadczenie, wspierane najnowocześniejszymi technologiami i posiadanym zapleczem badawczo-rozwojowym, pozwala firmie tworzyć i oferować sprzęt medyczny o najwyższej jakości.

logo MC2
 

Do firm, które zdecydowały się na przejście na wersję PRO systemu CRM7, dołączył wieloletni Klient more7 Polska z branży medycznej - Metrum Cryoflex. Ulepszony system CRM7 PRO, poprzez bardziej użyteczne wykorzystanie modułów biznesowych oraz rozbudowanych baz danych, jest centralnym źródłem informacji o Klientach oraz zaawansowanym narzędziem wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem.

Proste w obsłudze rozwijalne listy, przyjemna dla oka kolorystyka oraz intuicyjne piktogramy znacznie zwiększają użyteczność CRM7 PRO.

Zastosowany efekt trójwymiarowości z odrobiną minimalizmu sprawiają, że wersja PRO jest doskonałym przykładem nowoczesnej stylistyki. Zwiększona ergonomia sytemu ma na celu optymalizację jakości obsługi Klientów Metrum Cryoflex oraz poprawę wydajności procesów biznesowych, zachodzących w firmie.

Metrum Cryoflex korzysta z rozwiązania more7 Polska od 2008 roku – długoletnia, pomyślnie układająca się współpraca, skłoniła firmę nie tylko do przejścia na nową wersję systemu ale i podpisanie z more7 dodatkowej umowy wsparcia technicznego. W jej ramach more7 gwarantuje:

Usuwanie awarii i dostęp do platformy służącej do obsługi zgłoszeń serwisowych Help Desk,

• Dostęp do aktualnej wersji systemu CRM7 i możliwość modyfikowania jej dotychczasowych funkcjonalności,

• Możliwość rozbudowy aplikacji w oparciu o indywidualne potrzeby, bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z przechodzeniem na aktualną wersję systemu CRM7,

Rozwój dotychczasowych modułów systemu o nowe funkcjonalności, zgodnie z planem rozwoju Producenta,

• Stały dostęp do „Podręcznika użytkownika systemu CRM7” – kompendium wiedzy na temat aplikacji.

Metrum Cryoflex znajduje się również w prestiżowym gronie firm uhonorowanych Certyfikatem „Gwarancja Profesjonalnej Obsługi Klienta”.

 

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: