CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Kariera

Specjalista ds. Sprzedaży

Jeśli kontakt z Klientem to Twój żywioł, a motywacja i przyjazna atmosfera napędzają Cię do pracy, idealnie nadajesz się do zepołu more7 Polska! Nasza wieloletnia działalność wciąż nabiera tempa, więc aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży.

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?

  • Mistrzowską obsługę klientów biznesowych.
  • Przebojowe pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych.
  • Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży autorskiego systemu klasy CRM.

Jakie zdolności cenimy przede wszystkim?

  • Predyspozycje do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych.
  • Dużą motywację do pracy i nastawienie na jej wymierne efekty.
  • Sumienność oraz dobrą organizację pracy własnej.

Jeśli posiadasz już doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych, pochwal się tym! Jaki sektor był Twoją grupą docelową? Jakie wyniki udało Ci się osiągnąć?

Na co możesz liczyć, podejmując z nami współpracę?

  • Brak nudy - otwartość, elastyczność i kreatywność to wizytówki naszej firmy!
  • Zdrową atmosferę pracy – jesteśmy dynamicznym, zgranym zespołem, który szczególnie ceni sobie dobre kontakty ze współpracownikami.
  • Atrakcyjny system motywacyjny – będziesz mieć wpływ na ostateczną wysokość Twoich zarobków.

Poza CV wyślij nam swój list motywacyjny i wypełnij ANKIETĘ. Aplikacje bez wypełnionej ankiety NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ.

Na Twoje CV czekamy pod adresem handlowiec@more7.pl.

Zobacz więcej

Nasi klienci

Wyślij zapytanie

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM