CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Wykłady i prelekcje CRM

Prelekcja na Festiwalu Nauki i Sztuki na UEP

10.04 wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym świętowaliśmy XVII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki. Zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia prelekcji poświęconej filozofii i narzędziom CRM. Chętnie wspieramy uczelnie wyższe w przedsięwzięciach łączących w sobie naukę oraz biznes, więc bez wahania postanowiliśmy współtworzyć Festiwal.

Untitled5

Podczas prelekcji skupiliśmy się na przykłądach z życia wziętych i dowiedliśmy, że zarządzanie relacjami z Klientem to niełatwa sztuka, ale przy prawidłowych praktykach - bardzo zyskowna dla firmy. Wdrożenie CRM7 w Grupie Raben posłużyło za wzorzec, który jest doskonałym przykładem z sukcesem wdrożonego systemu klasy CRM.

Poznański Festiwal to trzydniowe akademickie święto, które pokazuje, że nauka nie tylko nie jest nudna, ale może też być podana w przystępnej, ciekawej formie, trafiającej do każdego – bez względu na zainteresowania i wiek. Tegroczna edycja Festiwalu cieszyła się sporym powodzeniem - na samym Uniwersytecie Ekonomicznym 10.04 pojawiło się 1300 osób! 

 

 

Galeria

Festiwal Nauki i Sztuki

Uczestnicy prelekcji na wybranych przykładach przekonali się, że bez zaangażowania w jakość kontaktu z Klientem, firmy bezpowrotnie tracą zarówno Klientów, jak i pieniądze.

Festiwal Nauki i Sztuki

Razem z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu świętowaliśmy XVII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki - akademickie święto, które pokazuje, że nauka może też być podana w przystępnej, ciekawej i praktycznej formie.

Festiwal Nauki i Sztuki

Pozostaliśmy w zgodzie z nazwą wydarzenia - prelekcja UCZYŁA niełatwej SZTUKI wcielania w życie zasad CRM.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: