CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Wykłady i prelekcje CRM

Prelekcję poświęciliśmy zwiększaniu efektywności firmowych działań z pogranicza kreacji wizerunku, handlu oraz obsługi klienta, przy użyciu narzędzia informatycznego klasy CRM oraz w oparciu o specyfikę branży logistycznej. Przedstawiliśmymy praktyczne podejście do sposobów inicjacji oraz podtrzymania stosunków z klientami, których efektem jest zwiększanie zysków.

Wraz z uczestnikami wykładu poruszyliśmy kluczowe dla banż logistycznych aspekty CRM:

  • jak prawidłowo wdrożyć system?
  • jak zdefiniować cele, które ma spełniać wdrożone narzędzie?
  • jak na CRM korzysta firma, a jak klient?
  • w jaki sposób przekonać zespół pracowników do korzystania z wdrożonego narzędzia?
  • jakie funkcjonalności systemów CRM przydają się w branży TSL?

Już po raz drugi zostaliśmy zaproszeni do prestiżowego projektu edukacyjnego "Kadr dla Gospodarki", realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Jest to część Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, który za pośrednictwem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest wspierany przez Unię Europejską  w ramach Priorytetu IV Szkolnictwo Wyższe i Nauka. W 2013 r. wspólnie z Grupą Raben przeprowadziliśmy cieszący się dużym zainteresowaniem wykład otwarty „Narzędzia informatyczne typu CRM w branży TSL - studium przypadku. Wdrożenie CRM7 w Grupie Raben”.

 

Wykład otwarty UEP "CRM w logistyce"

Wykład otwarty na UEP "CRM w logistyce"

Po zeszłorocznym sukcesie wykładu otwartego z Grupą Raben, po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do współpracy z UEP. Tym razem nasz wykład skupiał się na istocie, powodach i przebiegu wdrożenia CRM w branży logistycznej.

Wykład otwarty na UEP "CRM w logistyce"

Prelekcję poświęciliśmy zwiększaniu efektywności działań z pogranicza kreacji wizerunku, handlu oraz obsługi klienta, przy użyciu narzędzia informatycznego klasy CRM oraz w oparciu o specyfikę branży logistycznej.

Wykład otwarty na UEP "CRM w logistyce"

Wykład był elementem projektu „Kadry dla Gospodarki”, realizowanego w ramach EFS. Uczestników projektu starannie selekcjonują kadry uczelni, zapraszając do współpracy wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem i renomą w środowisku biznesowym.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: