CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Wybrane funkcjonalności - szczegóły

Archiwum dokumentów

Archiwum  jest centralnym miejscem przechowywania dokumentów w formie elektronicznej. Moduł Archiwum połączony jest z pozostałymi modułami CRM7, co umożliwia dodawanie dokumentów pochodzących z  różnych miejsc systemu. W efekcie dokumenty możemy wyszukać i przejrzeć zarówno z poziomu, z którego zostały dodane jak i również w samym archiwum.

Dla przykładu, jeśli dodamy ofertę w formie elektronicznej do zdarzenia z klientem, to tę samą ofertę znajdziemy w historii zdarzeń z Klientem oraz w Archiwum dla danego Klienta.

Moduł archiwum ściśle współgra z zaawansowanym systemem uprawnień. Dodając dokument do archiwum możemy określić kto oprócz nas samych powinien mieć dostęp do pliku. Również dodając plik np. w ramach danej firmy Klienta, automatycznie zostają nadane mu uprawnienia dostępu.

W celu zwiększenia wydajności i komfortu obsługi, pliki nie są przechowywane w bazie danych lecz są zapisywane bezpośrednio na dysku serwera. Dzięki temu sama baza, gdzie znajdują się informacje o ścieżkach dostępu do pliku i uprawnieniach do niego, nie jest obciążona. Możliwe jest też bezkonfliktowe zapisywanie plików o tych samych nazwach.

Przy projektowaniu Modułu Archiwum zastosowana została technologia AJAX. Umożliwia to szybkie i wygodne wyszukiwanie plików w formie uproszczonej lub zaawansowanej.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: