CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Wybrane funkcjonalności - szczegóły

Definiowanie projektów

Kierowanie pracą uczestników projektu, zlokalizowanych niekiedy w różnych miejscach, wymaga dedykowanych narzędzi. Kierowanie zadaniami oraz zarządzanie dokumentacją projektową musi odbywać się z jednego, centralnego miejsca.

Rozwiązaniem jest zastosowanie modułu Projekty, który wspomaga zarówno kierowników jak i uczestników projektu.

Tworząc nowy projekt, określamy zespół do jego realizacji po stronie firmy oraz klienta. Utworzona platforma współpracy, pozwala kierownikowi na sprawne przydzielanie zadań poszczególnym grupom wykonawców. Wbudowany moduł  powiadomień e-mail informuje o wszystkich nowościach oraz  aktualizacjach dokonywanych w ramach projektu. W ramach poszczególnych projektów można gromadzić całą dokumentację dzięki zastosowaniu archiwum.

Kierowanie pracą zespołu odbywa się dzięki intuicyjnym panelom kierownika projektu, wykonanym w technologii AJAX. W panelu zgłoszeń nieprzydzielonych, można  wyznaczyć osoby do ich realizacji oraz dokonać przesunięć w hierarchii ważności. Komunikaty z bieżącym czasem realizacji oraz statusem zgłoszeń są zgromadzone w  panelu zadań realizowanych.   

W momencie podjęcia decyzji o realizacji otrzymanego zgłoszenia, przydzielony wykonawca uruchamia licznik czasu korzystając z panelu pracownika. Równolegle kierownik w swoim panelu może śledzić postęp w wykonywaniu zgłoszenia. Dzięki temu komunikacja w ramach projektu przebiega sprawnie, bez potrzeby używania innych form komunikacji.

Rejestracja, śledzenie i rozliczanie kosztów

Moduł projekty posiada także funkcjonalności służące do rejestracji, śledzenia i rozliczania kosztów. Dla każdego zlecenia liczony jest czas pracy wykonawców, a jeżeli zlecenie wymaga pracy podwykonawców, szczegółowo rejestrowane są wszystkie koszty z tym związane.

Po wykonaniu wszystkich zaplanowanych działań, tworząc kosztorys można podjąć ostateczną decyzję jakie podzlecenia zostaną w nim ujęte. Kolejny krok to rozliczanie przez księgowość i fakturowane. Dzięki tak stworzonej procedurze obsługi, monitorowanie rentowności zleceń jest proste i nie wymaga pracy na innych systemach. Zbiorcza prezentacja informacji o statusach zleceń umożliwia szybki wgląd w pracę firmy.

 

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: