CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Referencje

Raben Polska

Raben działa w Polsce od 1991 roku. Funkcjonująca do wielu lat stabilna sieć terminali Raben Polska, w których zatrudnionych jest ponad 3400 Pracowników, ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek na terenie kraju.

raben5
 

Grupa Raben to jedna z największych, międzynarodowych firm logistyczno-spedycyjnych. Naszą wizją jest osiągnięcie pozycji lidera wszędzie tam, gdzie działamy, a jedną z nadrzędnych wartości - orientacja na Klienta. Aby sprostać nowym wymaganiom związanym z jakością i dostępnością usług, zdecydowaliśmy się na modernizację dotychczasowego systemu do zarządzania relacjami z Klientem. W wyniku przetargu zdecydowaliśmy się na rozwiązanie firmy more7 Polska - dotychczasowego dostawcy naszego systemu CRM.

Przed wykonawcami nowej wersji systemu CRM7 postawiono cele związane z automatyzacją działań handlowych, usprawnieniem procesów biznesowych, uporządkowaniem warunków interakcji z Klientem oraz pełną integracją z systemami finansowo-księgowymi i spedycyjnymi, używanymi w przedsiębiorstwie. Ponadto jednym z wymogów było stworzenie funkcjonalności, która pozwalałaby na szczegółowe raportowanie podjętych akcji handlowych.

Czas, jaki spędziliśmy z pracownikami more7 Polska na procesie analizy funkcjonalnej oraz testów kolejnych wersji oprogramowania, zaowocował implementacją  systemu precyzyjnie dostosowanego do potrzeb naszej branży.

Centralnie wdrożony system obsługuje geograficznie rozproszone oddziały firmy - krajowe oraz międzynarodowe na terenie Europy wschodniej i zachodniej. Modułowość CRM7 zapewnia możliwość dalszej rozbudowy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wykorzystanym w  systemie, szybkość obsługi Klienta oraz świadczonych przez nas usług znacząco wzrosła, a przepływ informacji wewnątrz firmy przebiega sprawniej i bez zakłóceń.

Firma more7 Polska nieustannie świadczy w naszej firmie usługi doradztwa i fachowej pomocy w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań, związanych z zarządzaniem procesami sprzedaży oraz obsługi Klienta. W oparciu o nasze doświadczenia oraz wieloletnią praktykę firmy more7 Polska, możemy polecić ją, jako godnego zaufania i profesjonalnego dostawcę w obszarze rozwiązań systemów CRM.

Zobacz również:


 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: