CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

MŚP

CRM7 dla hoteli - wdrożenie w Fundacji "Krzyżowa"

Fundacja Krzyżowa jest organizacją pożytku publicznego. Działalność Fundacji finansowana jest z dotacji przyznawanych na realizację konkretnych projektów.

Krzyowa3
 

CRM7 firmy more7 Polska, system ten zagościł w branży usług hotelarskich, w szczególności w ośrodkach organizujących wieloosobowe spotkania, szkolenia i imprezy integracyjne dla firm i innych organizacji.Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego to miejsce wypoczynku, konferencji i spotkań integracyjnych. Krzyżowa oferuje 178 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- i 4 osobowych w różnych standardach, w tym w pokojach dla osób niepełnosprawnych. Ośrodek dysponuje również szesnastoma salami szkoleniowymi różnej wielkości oraz salą konferencyjną dla 350 osób. W ośrodku organizowane są uroczyste kolacje, koktajle i ognisk.

Do obsługi tak złożonego kompleksu wypoczynkowego potrzebny był system, który da elastyczność w jego konfiguracji i posługiwaniu się nim.Do konkursu na realizacje zadania połączenia systemu CRM z potrzebami wynikającymi z zarządzania złożonym kompleksem hotelowym zostało powołanych kilka krajowych firm. More7 Polska z Poznania została wyłoniona do ostatecznych rozmów i to z tą firma fundacja „Krzyżowa” podpisała ostatecznie umowę na realizacje systemu informatycznego. O wyborze zadecydowało dotychczasowe doświadczenie poznańskiego integratora w realizacji indywidualnych systemów IT oraz fakt posiadania gotowego rozwiązania w postaci systemu CRM7.

Fundacja otrzymała system CRM7 z wbudowanymi modułami do obsługi rezerwacji miejsc noclegowych, rezerwacji sal konferencyjnych, wyposażenia oraz innych atrakcji oferowanych przez ośrodek w Krzyżowej.Tworzony system musiał spełniać wysokie wymagania co do zakresu funkcjonalnego oraz sposobu jego działania. Ponadto do systemu został dodany moduł fakturowania co w znaczącym stopniu uzupełnia całą funkcjonalność systemu umożliwiając realizację większości zadań z poziomu jednej uruchomionej aplikacji. W przyszłości planowany jest dalszy rozwój aplikacji pod indywidualne wymagania Fundacji.

 

 

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: