CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

MŚP

Francuska Izba Handlowa korzysta z CRM7

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) skupia ponad 350 firm z kapitałem francuskim oraz polskim. Wspiera rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz kontakt z organami administracji państwowej.

CCIFP3
 

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) wybrała system CRM7 firmy more7 Polska. Aplikacja ma wspomóc dalszy rozwój Izby oraz utrzymać pozytywne relacje z obecnymi członkami.

Jednym z głównych celów Izby jest chęć zbliżenia polskiego i francuskiego środowiska ekonomicznego. Doskonałym narzędziem do realizacji tego założenia okazał się wdrożony system CRM7. System CRM7 ma wspomóc dalszy rozwój Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej poprzez  intensyfikację oraz uproszczenie działań zmierzających do poszerzenia współpracy z firmami polskimi.Zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientem CRM7, dzięki niestandardowym rozwiązaniom wykraczającym poza stereotypy tego typu aplikacji, pozwala na łączenie różnych dziedzin i branży w jedną precyzyjną całość.

Aktualnie Izba liczy ponad 330 członków działających w różnych sektorach. Występują wśród nich duże grupy, jak również małe i średnie firmy francuskie i polskie. System firmy more7 Polska pozwala na utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi członkami, a także łatwą i efektywną komunikację z nimi. 

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) powstała z inicjatywy przedsiębiorstw francuskich w kwietniu 1994. Zrzesza zarówno firmy francuskie, obecne na polskim rynku, jak i polskie, współpracujące z Francją.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: