CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

MŚP

TDM wdraża CRM

TDM to poznański przedstawiciel branży poligraficznej. Agencja specjlizuje się w produkcji wielkoformatowych druków reklamowych oraz działalności wydawniczej.

tdmi
 

Specjalnie na potrzeby agencji zrealizowane zostały wyspecjalizowane moduły, pozwalające na kompleksową obsługę sprzedażową, do zbierania zamówień, po fakturowanie kontrahentów.TDM to agencja reklamowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, TDM rozszerzyło zakres działalności o usługi studia graficznego oraz własną drukarnię. Wraz z rozwojem zakresu usług, agencja zdecydowała się na systemowe usprawnienie działań przez system do zarządzania relacjami z klientem CRM7.

Ze wszystkich ofert przedłożonych przez producentów systemów klasy CRM, zdecydowano się na produkt zaproponowany przez firmę more7 Polska.

Wdrożony w firmie TDM system CRM7 składa się z kilkunastu niezależnych modułów funkcjonalnych. System pozwala także na monitorowanie stanu magazynowego oraz segmentację Klientów pod kątem opłacalności.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: