CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Wykłady i prelekcje CRM

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce - istota CRM

Wspieramy młode talenty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - 06.12 rozpoczęliśmy serię wykładów na temat CRM i zarządzania przedsiębiorstwem dla członków Studenckiego Koła Naukowego e-commerce.

Jako wieloletni praktycy biznesu, staramy się systematycznie spotykać ze studentami, aby przekazywać im ekspercką wiedzę przydatną  po ukończeniu edukacji. Również tym razem postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia przedstawicieli Uniwersystetu Ekonomicznego w Poznaniu i w dniach 03.12 oraz 06.12 przeprowadziliśmy dwa wykłady dla młodych talentów na UEP.

Poprowadzony przez nas wykład 06.12 był prelekcją poświęconą marketingowym i handlowym aspektom systemów CRM. Dokładną agendę wykładów można poznać na stronie internetowej Studenckiego Koła Naukowego e-commerce: http://e-commerce.ue.poznan.pl/. Podczas spotkania z adeptami handlu internetowego zdecydowaliśmy się przeprowadzić ich przez teoretyczne aspekty związane z wspieraniem e-handlu przy użyciu systemów do zarządzania relacjami z klientami. Poza tym omówiliśmy ogólną konstrukcję systemów oraz kwestie związane z prawidłowym przebiegiem wdrożenia tego narzędzia w firmie. Praktycznym dopełnieniem mikołajkowego wykładu z Kołem Naukowym e-commerce będzie spotkanie 10.01, podczas którego w praktyce sprawdzimy skuteczność filozofii i narzędzi typu CRM - skupimy się na konkretnych funkcjonalnościach systemów, które są bezpośrednimi narzędziami budującymi przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw.

Natomiast 16.01 wspólnie z przedstawicielem Grupy Raben - lidera na europejskim rynku spedycyjnym - przeprowadzimy wykład otwarty. Prelekcję poświęcimy wdrażaniu filozofii i systemów CRM w branży spedycyjnej. Dzięki połączeniu sił z Grupą Raben, uczestnicy poznają szczegóły przedsięwzięcia z perspektywy nabywcy jak i dostawcy systemu do zarządzania relacjami z klientami.

 

Galeria

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Wystąpiliśmy w roli ekspertów biznesu, którzy z perspektywy praktyków biznesu opowiadali o wyzwaniach i szansach czekających na rynku.

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Młode talenty na UEP okazały się bardzo wdzięcznymi słuchaczami

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Sala pękała w szwach - e-commerce cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem.

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Postawiliśmy sobie za cel edukowanie młodych talentów i osiągnęliśmy go dotychczas w 50%. Sukces dopełnimy 10.01, podczas praktycznej części naszych spotkań.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: