CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Wykłady i prelekcje CRM

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce - zastosowanie CRM

10.01 zorganizowaliśmy kolejną prelekcję dla członków Koła Naukowego e-commerce, działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wykład był poświęcony praktycznym przykładom wykorzystania systemów CRM w pracy przedsiębiorstw.

Aby dopełnić wiadomości z poprzedniego wykładu (06.12), skupiliśmy się na dwóch kluczowych zagadnieniach, które służą budowaniu silnej pozycji firm wśród konkurencji:

1.Architektura systemów CRM - typowe obszary zastosowań:

  • CRM operacyjny,
  • CRM analityczny,
  • Collaborative CRM.

2.Badanie satysfakcji klientów:

  • Ankiety zewnętrzne
  • Mystery shopper
  • Raporty systemowe
  • Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI)

W ten sposób zamknęliśmy etap spotkań ze studentami Koła Naukowego e-commerce. Uczestnicy podczas obu spotkań (pierwsze miało miejsce 06.12.2012 r.) otrzymali kompletną wiedzę na temat powodów, korzyści i sposobów wdrażania systemów CRM oraz metod ich wykorzystywania w firmie. 

Galeria

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce - zastosowanie CRM

Kolejne z serii spotkań z Kołem Naukowym e-commerce obejmowało przejście przez operacyjne oraz analityczne funkcjonalności systemu CRM. Studenci zapoznali się tym samym z możliwościami aplikacji, które służą budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce - zastosowanie CRM

Osoby biorące udział w serii wykładów poświęconych systemom CRM otrzymały certyfikaty uczestnictwa w spotkaniach, sygnowane przez przedstawicieli more7 Polska.

Wykład dla Koła Naukowego e-commerce - zastosowanie CRM

Wykład poświęcony zastosowaniu CRM, czyli praktycznym aspektom korzystania z narzędzi do zarządzania relacjami z klientem, był uzupełnieniem prelekcji przeprowadzonej 06.12, która dotyczyła podstaw filozofii CRM.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: