CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

MŚP

CRM7 lekiem na bolączki branży medycznej

Candela Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym, serwisowym oraz dystrybutorem czołowych producentów aparatury analitycznej i urządzeń badawczo-pomiarowych, wykorzystujących najnowocześniejsze, dostępne technologie.

candela3
 

Do grona firm korzystających z systemu CRM7 dołączyła Candela sp. z o.o. To kolejne przedsiębiorstwo prowadzące działalność w branży medycznej, które zdecydowało się na rozwiązanie naszego autorstwa. Wcześniej do grona firm z branży medycznej, korzystających z CRM7, dołączyły firmy takie jak: Metrum Cryoflex oraz Miro.

Poza funkcjonalnościami przeznaczonymi do gromadzenia i analizy danych dotyczących kontaktów z Klientem, wdrażany system CRM7 został wyposażony w rozwinięty moduł serwisowy. Za jego pomocą możliwy będzie szczegółowy i szybki podgląd aktualnego stanu usług serwisowych świadczonych na rzecz Klienta, w tym zgłoszeń i umów serwisowych, zainstalowanych uprzednio systemów oraz statusu realizacji zleceń, łącznie z ewidencją wykorzystywanych części serwisowych.

Zobacz również:

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: