CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Nagrody i wyróżnienia

Nominacja more7 do prestiżowych CEE Manufacturing Excellence Awards

Nasze liczne sukcesy w branży produkcyjnej po raz kolejny przyniosły sukces o międzynarodowym zasięgu. Po zdobyciu tytułu „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012” w kategorii CRM, more7 Polska zostało drugi rok z rzędu nominowane do CEE Manufacturing Excellence Awards. tym razem walczymy z 6 międzynarodowymi firmami o tytuł "Firma roku – oprogramowanie dla przemysłu produkcyjnego".

FireShot Screen Capture 237 VIP INVITATION June 9th 1700 2100 Pure Sky Club Manufacturing discussion panel Networking cocktails Zaproszenie VIP na Manufacturing Eveni

Nominacja more7 do prestiżowej nagrody Manufacturing Excellence jest wyrazem uznania dla najwyższej jakości oferowanego produktu, jakim jest CRM7. Finałowa krótka lista, na której znalazło się more7 Polska, to zestawienie najlepszych spośród 300 zgłoszonych firm. Na kandydatów do nagrody głosować będzie niezależne jury, w skład którego wchodzą dyrektorzy odpowiedzialni za produkcję w przedsiębiorstwach na całym świecie.

Impreza Central and Eastern Europe Manufacturing Excellence Awards to najważniejsze coroczne wydarzenie w branży produkcyjnej, będące okazją do wyróżnienia sukcesów przedsiębiorstw produkcyjnych reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej.

W 2013 roku more7 Polska zostało nominowane do Central and Eastern Europe Manufacturing Excellence Awards w kategorii "Dostawca roku". Jesteśmy uznanym na rynku europejskim producentem systemu do zarządzania relacjami z klientem CRM7. Wśród licznych firm działających w branży przemysłowej, korzystających z naszego autorskiego produktu, znajdują się m.in. Grupa Raben, Fakro, Bosch Rexroth oraz Aquaform.

 

Nominacja more7 do prestiżowej nagrody Manufacturing Excellence jest wyrazem uznania dla najwyższej jakości praktyk biznesowych w zakresie doradztwa i usług outsourcingowych, innowacyjnych produktów oraz systemów informatycznych, dostarczanych firmom produkcyjnym. Na kandydatów do nagrody głosować będzie niezależne jury, w skład którego wchodzą dyrektorzy odpowiedzialni za produkcję w przedsiębiorstwach na całym świecie. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas oficjalnej gali wręczenia nagród 24 października 2013 r. w Warszawie.

 

Impreza Central and Eastern Europe Manufacturing Excellence Awards to najważniejsze coroczne wydarzenie w branży produkcyjnej, będące okazją do wyróżnienia sukcesów przedsiębiorstw produkcyjnych reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

more7 Polska jest uznanym na rynku europejskim producentem systemu do zarządzania relacjami z klientem CRM7. Wśród licznych firm działających w branży przemysłowej, korzystających z autorskiego produktu more7 Polska, znajdują się m.in. Grupa Raben, Fakro, Bosch Rexroth oraz Aquaform.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: