CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM dla branży budowlanej

prawo
 

Dedykowany CRM7 dla branży budowlanej zawiera specjalnie wyselekcjonowane segmenty w oparciu o przeprowadzoną analizę potrzeb firm. Jest to nowoczesny program dla firm budowlanych. Sprawdza się w priorytetowych zadaniach, takich jak: zarządzanie geograficznie rozmieszczonymi placówkami, sprzedaż, monitorowanie czy raportowanie.

Kalendarz

Firmy budowlane mają napięte terminarze, dlatego CRM7 ma interaktywny, przejrzysty kalendarz grupowy. W formie dziennika zadań, pozwala na planowanie czasu pracy pracowników i kontrolę wykonanych obowiązków. Zapisywanie informacji na temat planowanych działań, spotkań czy harmonogram prac zostanie w pamięci systemu, a jego widoczność w panelu sprawi, że żadna informacja nie umknie uwadze. Diagram rezerwacji pozwoli sprawnie zarządzać dostępnym sprzętem, co przyspieszy organizację pracy.

Dokumentacja

Działem, który z pewnością zainteresuje każdego menedżera w firmy budowlanej, jest możliwość zapisu wszelkiej korespondencji, dokumentacji i akt w bazie danych. Pozwala to na uporządkowanie, grupowanie i przechowywanie informacji oraz niezwykle szybki dostęp do nich. Współdzielenie danych pozytywnie wpływa na poprawę komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Zaawansowana wyszukiwarka, po wpisaniu frazy, wskaże wszelkie pasujące zwroty, a automatyczne wykrywanie duplikatów pozwala zachować porządek w dokumentacji.

Sprzedaż

Kolejna z funkcjonalności systemu CRM7 polega na zarządzaniu sprzedażą. Każdorazowo można monitorować akcję, na każdym z jej etapów, dzięki generowanym raportom oraz lejkowi sprzedaży w postaci diagramów. Raportowanie jest przechowywane i automatycznie rozbudowywane we wszelkie nowe dane. W każdej chwili, można uzyskać aktualny raport oraz udostępniać go innym podmiotom. Uzyskiwanie raportu jest możliwe w każdej chwili, z wyselekcjonowanej ilości zapisanego materiału na osi czasu.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: