CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM dla branży kurierskiej

workflow produkty
 

Firmy kurierskie obsługują dziennie setki tysięcy klientów. Zarządzanie dużą flotą pojazdów oraz placówkami położonymi w różnych regionach geograficznych wymaga niezawodnego systemu, łączącego wiele procesów.

 

CRM7 w pełni integruje się z innymi systemami zewnętrznymi.

Zarządzanie flotą i komunikacja

Spójna baza danych z natychmiastowym dostępem - niezależnie od położenia placówek - może okazać się przełomowym rozwiązaniem dla firm mających wiele oddziałów. Zarządzenie zarówno placówkami, jak i flotą kurierską, z poziomu jednego oprogramowania pomaga nie tylko w komunikacji, ale pozwala także na redukcję kosztów. Jakość obsługi klienta wzrasta, dzięki współdzieleniu danych z bazy. Zapisane rekordy z informacjami są widoczne dla wszystkich uprawnionych użytkowników. Usprawnia to przekazywanie informacji oraz pracę wszystkich działów. Interaktywny dziennik zadań będzie przypominał o ważnych terminach, wysyłając wiadomość na skrzynkę mailową pracownika. Natomiast moduł delegacji umożliwia zdalne przydzielania zadań.

Obieg dokumentacji

Dokumentację firmową, np. listy przewozowe, można tworzyć z poziomu jednego systemu i przeglądarki internetowej, co automatyzuje wiele działań z tym związanych. Przede wszystkim, dzięki spójności z systemem księgowo-finansowym, istnieje możliwość generowania faktur, ich wysyłki i monitorowania statusu. Ponadto można tworzyć szablony ofert i cenników oraz wysłać je do klienta w formie elektronicznej. Moduł dokumentacji odpowiada także za kontrolowany obieg dokumentacji wewnątrz firmy.

Nowoczesny marketing

Proces wysyłki korespondencji seryjnej pozwala na opracowywanie różnych form wiadomości takich, jak np. newsletter. W panelu znajduje się przejrzysty i intuicyjny edytor tekstowy, w którym można wprowadzać treści w dowolnym formacie. Dzięki możliwości tworzenia grup odbiorców, możliwy jest marketing docelowy. Zwiększa to szanse na dotarcie do konkretnych grup odbiorców i zdobycie potencjalnego klienta. W segmencie marketingowym można zarówno wysyłać korespondencję, jak i ją tworzyć oraz zapisywać szablony projektów.

Kontrola sprzedaży

Funkcja optymalizacji wydatków pozwala na ustalanie przejrzystej mapy tras oraz najlepszej strategii sprzedażowej. Dzięki możliwości generowania raportów z określonych zestawów danych, możemy otrzymać wykresy graficzne lub zestawienie wyników w tabeli. Raporty przedstawione w postaci lejka sprzedażowego pokazują zarówno ogólne dane, jak i zestawienie konkretnych, głębokich analiz. Jeden z segmentów systemu CRM7 odpowiada za analizę przepływu klientów przez poszczególne fazy sprzedażowe. Kolejna z opcji daje możliwość koordynowania prac nad trwającymi projektami oraz ocenę ich rentowności. Wygenerowane informacje mogą służyć także do oszacowania przyszłych obrotów spółki kurierskiej.

 

CRM dla logistyki

CRM dla logistyki

Integracja CRM z systemami zewnętrznymi finansowo-księgowymi, magazynowymi, call center i pojedynczymi aplikacjami, znacznie ułatwia prowadzenie działalności w branży TSL i podnosi poziom komunikacji międy poszczególnymi działami.

CRM dla logistyki

Monitorowanie efektów podjętych działań stanowi kluczowy element każdego projektu w branży TSL. Wyciągnięcie wniosków z czytelnych raportów daje mozliwośc optymalizowania i udoskonalania akcji podejmowanych przez poszczególne działy w firmie.

CRM dla logistyki

Średnia liczba unikalnych zdarzeń w branży TSL, które wymagają spójnego gromadzenia, wykonania i analizy, sięga wg szacunków ekspertów kilku milionów. System CRM pozwala uporządkować historię kontaktu i zaplanować dalsze kroki współpracy z klientem.

CRM dla logistyki

Schemat obsługi Klienta firmy z branży spedycyjnej wymaga przejrzystości i uporządkowania. CRM wyposażony w funkcjonalność Workflow umożliwia wypracowanie i utrzymanie wysokiego poziomu customer care.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: