CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM dla branży meblarskiej

integracja z www kopnita miniaturado holdera
 

Branża meblarska posiada rozbudowaną sieć sprzedaży oraz liczny krąg klientów, dlatego potrzebuje zintegrowanego systemu, który pozwoli na sprawne zarządzanie procesami zachodzącymi w firmie. Meblarstwo jest jedną ze specjalizacji, która potrzebuje wręcz rozwiązania klasy CRM.

 

Zarządzanie produktem

 

Sektor meblarski jest ukierunkowany na konkretne artykuły. Dzięki takiej spójności, system CRM7 będzie idealnie spisywał się w roli narzędzia do zarządzania produktem. W bardzie danych można zamieszczać i segmentować produkty, wraz z pełną dokumentacją i opisem. Jeden z modułów umożliwi podgląd dostępności artykułu oraz jego rezerwację. Usprawni to komunikację w firmie, skróci proces sprzedażowy, a także przyniesie korzystny wzrost jakości obsługi klienta. CRM7 integruje się z dowolnym systemem magazynowym.

Proces zamówień

Podczas produkcji mebli, ważnym elementem jest dostępność materiałów. Proces zamówień w systemie wspomoże zaopatrywanie się w surowce. Automatyczny generator formularzy pomoże w kompletowaniu zamówienia oraz w wysyłce do dostawcy. Dodatkowa opcja alarmów będzie wysyłać przypomnienia o brakach magazynowych danego materiału.

Ofertowanie i sprzedaż

Rejestracja zapytań ofertowych i zamówień usprawni przepływ informacji na drodze klient-firma. Automatyzacja tych działań przyczyni się do szybszej reakcji pracowników na przychodzące zamówienia oraz sprawniejszej obsługi klienta. System CRM umożliwia nadzór nad procesem sprzedaży poprzez moduł lejka i system raportowy. Możliwi jest monitoring przepływu potencjalnych klientów, a także wyników sprzedażowych poprzez schemat wykresów z systemu raportowego.

Zarządzanie terminami

Dziennik zadań w formie przejrzystego kalendarza jest funkcją pozwalającą na zarzadzanie terminami odnośnie dostaw, realizacji zamówień,  dat serwisowych czy spotkań biznesowych. System powiadomień wysyła drogą mailową wiadomości z nadchodzącymi wydarzeniami z kalendarza, dzięki czemu żadna informacja nie umknie uwadze. 

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: