CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM dla branży zbrojeniowej

telekom
 

Przeprowadzone analizy pozwoliły na dedykację systemu CRM7 branży zbrojeniowej. Dopracowane moduły umożliwiają m.in. kontrolę zasobów firmowych, zarządzanie dokumentacją i koordynację procesów sprzedażowych.

System CRM7 podlega pełnej integracji z centralami telefonicznymi firmy Slican.

Praca grupowa

Intuicyjny kalendarz grupowy daje możliwość zarządzania terminami, a także ustalania harmonogramu pracy. Można także przydzielać konkretne zadania pracownikom poprzez opcję delegatora. Dodatkowym atutem systemu jest funkcja pozwalająca na tworzenie i edycję wewnętrznej bazy wiedzy. Współdzielenie danych z bazy pozytywnie wpływa na poprawę komunikacji, ale także przyczynia się do lepszej obsługi klienta.

Raportowanie

System raportowy jest obszernie rozbudowanym modułem wspierającym m.in. procesy sprzedażowe, finansowe czy ogólne działania handlowe. Budowanie raportu przy użyciu technologii Drag & Drop pozwala na szybkie i proste dodawanie parametrów raportu. Walorem CRM7 są wielopoziomowe raporty, dzięki którym, z ogólnego podgląd, można przejść do bardzo szczegółowej analizy danych.

Procesy sprzedażowe

CRM7 jest wyposażony w automatyczny rejestrator zapytań ofertowych oraz zamówień. Można koordynować działania handlowe, a także generować dokumenty. Moduł integracji danych IT jest odpowiedzialny za scalanie danych dotyczących finansów lub stanów magazynowych z systemem. Lejek sprzedaży pozwala na analizę przepływu klientów przez poszczególne fazy transakcji. W ten sposób możliwe jest planowanie przyszłych obrotów firmy.

Dokumentacja

W systemie istnieje możliwość zapisu korespondencji, dokumentacji i akt w bazie danych, a także grupowanie danych. Generowanie dokumentów z poziomu przeglądarki internetowej jest oparte o dane w systemie jest Office Launcher. Funkcja automatyzuje pracę, gdyż nie ma potrzeby zapisu plików na lokalnym dysku, a dane są udostępnione użytkownikom mającym uprawnienia nadane przez administratora.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: