CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

CRM dla sklepów internetowych

reklama
 

Handel elektroniczny zyskał sobie dużą popularność z uwagi na wygodę kupowania. Jednakże zarządzanie sklepem internetowym jest tak samo wymagająca pracą, jak w przypadku tradycyjnych punktów sprzedaży. System informatyczny, który da możliwość koordynowania wieloma czynnościami z poziomu przeglądarki internetowej, pozwoli usprawnić kontakt z klientem oraz zautomatyzuje wiele czynności.

Zarządzanie produktem

System pozwala na zarządzanie stanami magazynowymi z poziomu przeglądarki internetowej. Użytkownik może sprawdzać dostępność towaru, a także rezerwować go. Dzięki rozbudowanej bazie danych zarządzanie produktem w systemie CRM7 jest prostsze. Segmentacja i grupowanie rekordów z danymi pozwala na segregację produktów i przypisywania im cech. Kolejną opcją jest dodawanie odpowiedniej dokumentacji w załącznikach. Moduł generowania dokumentów umożliwia automatyczne tworzenie ofert i formularzy, uzupełnionych o produkty zapisane w systemie. Takie szablony można wysłać do klienta lub zapisać je jako gotowe wzory do późniejszego wykorzystania.

Nowoczesny Marketing

Promowanie sklepu lub konkretnych produktów może być realizowane za pomocą modułu akcji marketingowych. Wykorzystanie tego segmentu do tworzenia newslettera i jego wysyłki w formie korespondencji seryjnej odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej. Systemowy edytor ma wbudowany konwerter, który zamienia wprowadzoną treść na różnego rodzaju formaty, bez potrzeby korzystania z innego oprogramowania czy usług programisty. Dodatkowo, możliwość tworzenia grup danych oraz segmentacji klientów daje możliwość przeprowadzania marketingu docelowego.

Kontakt z klientem

Moduł Helpdesk wspiera komunikację zewnętrzną i poprawia jakość obsługi klienta korzystającego z usług firmy. Segment będzie całodobowo  przyjmował posprzedażowe  zgłoszenia serwisowe oraz pozwoli na szybszą reakcję pracowników. Dzięki wewnętrznemu systemowi poczty, zgłoszenia mogą być dodawane z poziomu przeglądarki, a następnie kierowane do osoby odpowiedzialnej za koordynację zespołu serwisowego. Możliwość dodawania komunikatów i notatek przy rekordach ze zgłoszeniami  ułatwia orientację w postępach prac.

Pełna integracja

System CRM7 w pełni integruje się z zewnętrznym oprogramowaniem, dzięki czemu jest funkcjonalny i użyteczny. Połączenie systemu z centralą telefoniczną, stroną www oraz pocztą e-mail pozwala na lepszy kontakt z klientem, a także zarządzanie informacją. Ponadto połączenie z systemem księgowo-finansowym daje możliwość monitoringu statusów faktur.
Informacje o integracji z innym oprogramowaniem można znaleźć w odnośniku TUTAJ.

 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: