CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

Strona www

integracja z www kopnita miniaturado slidera
 

Integracja z dowolnym formularzem www

Integrator www umożliwia płynną migrację danych pomiędzy systemem CRM7 a serwisem WWW. Danymi objętymi integracją mogą być formularze zapytań i zamówień ofertowych, specyfikacje produktów lub szybki kontakt.  Wszelkie informacje pochodzące z formularzy www są przypisywane do istniejącego  w systemie rekordu lub nowego, stworzonego automatycznie przez CRM7 na podstawie odpowiedzi respondenta.

Oszczędność czasu

Integracja z rozmaitymi formularzami umieszczonymi na stronie internetowej firmy to inteligentne rozwiązanie, które oszczędza czas osób odpowiedzialnych za realizację zapytań zewnętrznych lub ich rozdzielanie pomiędzy wyznaczonych pracowników. Wszelkie informacje, które są wprowadzane do wypełnianego formularza, są automatycznie importowane do CRM7, bez ingerencji użytkownika.

Rejestrowanie wszystkich zapytań

Integracja z formularzami www wyklucza pominięcie jakiegokolwiek zgłoszenia, zapytania lub zamówienia, co jest istotne zwłaszcza w przypadku firm działających w branży e-handlu, takich jak sklepy internetowe. Zastosowany system ewidencji danych zapewnia bieżące informowanie o każdym kontakcie ze strony kontrahenta za pośrednictwem strony internetowej.

Przykładowe korzyści integracji z www

  • Import z serwisu www danych dotyczących np. kontrahentów, osób kontaktowych,
  • Rejestracja w systemie CRM7 zdarzeń, zgłoszeń serwisowych, zamówień, zapytań ofertowych wysyłanych za pomocą serwisu www,
  • Podgląd w kartotece Klienta lub osoby kontaktowej informacji spływających z serwi­su www,
  • Rejestracja zamówień oraz zapytań ofertowych w systemie,
  • Migracja danych pomiędzy systemem CRM7 a serwisem www.
 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: