CRM7

Integracja danych o Kliencie
w jednym systemie

System magazynowy

intagracja z magazynem kopnita miniatura do slidera
 

Integracja z dowolnym system magazynowym

Integracja z systemami magazynowymi odpowiada za dostęp do aktualnych informacji o stanach zapasów magazynowych firmy. Użytkownik ma dostęp do danych o strukturze i zawartości dostepnych towarów oraz możliwość dokładnego rozróżnienia składowanych pozycji magazynowych. Jest to kluczowe zarówno przy pobieraniu czy wprowadzaniu produktu na magazyn, jak i zapewnienia, że zarządza się nim w najbardziej efektywny sposób.

CRM7 integruje się m.in. z systemami: Comarch Optima, Comarch ERP XL, Comarch Egeria, SAP ERP, JD Edwards, Forte, WF-MAG, PasCom Spedycja II.

Sprawne zarządzanie zasobami

Integracja CRM7 z systemem magazynowym odpowiada za wsparcie firmy w zarządzaniu dostępnymi towarami. Dysponowanie produktami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa jest zinformatyzowane, dzięki czemu możliwe jest płynne i efektywne prowadzenie rozbudowanej gospodarki magazynowej. Użytkownik może replikować magazyn i mieć do niego dostęp online, CRM7 wysyła mu także automatyczne powiadomienia o stanach minimalnych.

Powiązanie towarów z dokumentami magazynowymi

Dzięki integracji z systemami magazynowymi, CRM7 umożliwia efektywne zarządzanie zasobami dostępnymi w magazynie oraz powiązanie ich z różnorodnymi dokumentami, takimi jak przyjęcia i wydania zewnętrzne oraz wewnętrzne, arkusze inwentaryzacyjne i wiele innych. Z poziomu magazynu użytkownik może wytypować dany towar i uwzględnić go w automatycznie generowanej ofercie handlowej.

Łączenie danych magazynowych

System dostarcza informacji dotyczących stanu magazynowego w oparciu o rozmaite kryteria i nadane towarom cechy, co ułatwia szybkie zlokalizowanie każdej partii towaru. Uwzględniając informacje pochodzące ze wszystkich dostępnych magazynów, tworzy jednolitą bazę danych, eliminując powtarzające się rekordy.

Przykładowe korzyści integracji z systemami magazynowymi

  • Bieżąca ewidencja online stanów magazynowych,
  • Replikowanie stanów magazynowych,
  • Powiązanie produktów w magazynie z dokumentami finansowymi (Faktury VAT, PZ, WZ),
  • Uwzględnienie cen oraz stawek VAT produktów w magazynie,
  • Możliwość uwzględnienia danego towaru w automatycznie generowanej ofercie handlowej,
  • Powiązanie produktu w magazynie z daną firmą w systemie,
  • Automatyczne powiadomienia o stanach minimalnych,
  • Grupowanie i unikalne nazewnictwo produktów.
 
 
Zobacz więcej

Nasi klienci

 

Wyślij zapytanie

 

Konfigurator CRM

LUB WYBIERZ SAMODZIELNIE
FUNKCJONALNOŚCI CRM

Skonfiguruj CRM

Dołącz do grona naszych Klientów: